O nasDeutscher Senior


    Praca opieka Niemcy to często wyszukiwane w internecie słowa, świadczące o popularności pracy w charakterze osób starszych.

 

Ważne, aby przy wyborze firmy, z jaką planujemy wyjechać, zwrócić uwagę na jej doświadczenie oraz legalność i pewność oferowanych zleceń.

 

Deutcher Senior jest partnerem 5 największych niemieckich agencji, które oferują wyłącznie legalną pracę. Gwarantujemy otrzymywanie wypłat w terminie, wiedząc, jak ważna jest to sprawa dla opiekunek. 

 

Troszcząc się o spokojną pracę dla opiekunek oraz komfort ich podopiecznych stworzyliśmy również specjalny program oferujący gwarantowaną, wysoką premię dla opiekunek, które pracują z nami przez dłuższy okres.

    Nasz zespół dba o cały proces przygotowania legalnego wyjazdu do pracy, organizuje bezpieczny i sprawdzony przejazd tam i z powrotem oraz pozostaje w bieżącym kontakcie z opiekunką podczas jej pobytu w Niemczech.

 

5

Największych niemieckich agencji opieki nad osobami starszymi jest naszym partnerem

1300

Średnie wynagrodzenie

10 lat

Doświadczenia w organizacji pracy dla Opiekunek w Niemczech 

    Zespół tworzący Deutscher Senior, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pracy dla Opiekunek w Niemczech. Wiemy, że opieka nad osobami starszymi jest pracą wymagającą poświęcenia i powinna być odpowiednio wynagradzana. Możliwości finansowe niemieckich rodzin pozwalają na płacenie Opiekunkom wysokich wynagrodzeń, stąd też działamy właśnie na tym rynku. Wiemy również, że wyjazd do pracy za granicą wiąże się dla Opiekunki z rozłąką i początkowym stresem, dlatego przywiązujemy niezwykłą wagę do wyboru najlepszych zleceń oraz stałym kontakcie podczas podróży i pobytu za granicą. Zależy nam, żeby współpracujące z nami Opiekunki miały pewność, że mogą zawsze liczyć na pomoc z naszej strony.