Rekrutacja krok po kroku


  Krok 1 - Zgłoszenie


Zgłoś się do nas wysyłając CV na adres cv@deutschersenior.pl lub zadzwoń +48 (58) 340 37 16


  Krok 2 - Rozmowa


Na tym etapie nasz konsultant przedstawi podczas rozmowy telefonicznej warunki pracy na stanowisku Opiekunki. Rozmowa dotyczyć będzie również Pani doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, jak również podstawowych umiejętności komunikowania się w języku niemieckim. 


  Krok 3 - Zlecenie


W przypadku zainteresowania przedstawionymi warunkami zlecenia oraz pozytywnym przebiegiem rozmowy, nasz konsultant prześle do Pani formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać. Po otrzymaniu formularza zajmiemy się znalezieniem odpowiedniego pod względem Pani znajomości języka oraz doświadczenia zlecenia. Nasz konsultant skontaktuje się z Panią i przedstawi wszystkie szczegóły. Jeżeli będzie Pani zainteresowana przedstawionym zleceniem wystąpimy do naszego niemieckiego partnera z wnioskiem o akceptację Pani kandydatury. 


  Krok 4 - Umowa


Po uzyskaniu akceptacji skontaktujemy się z Panią oraz prześlemy umowę, którą należy niezwłocznie podpisać i odesłać. 


  Krok 5 - Wyjazd


Po otrzymaniu podpisanej umowy i uzgodnieniu dogodnego terminu wyjazdy, zajmujemy się organizacją podróży. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych przewoźników, wybierając zawsze miejsce wyjazdu najbliższe Pani miejsca zamieszkania. Otrzymuje Pani bilet w dwie strony, a nasz konsultant jest zawsze w kontakcie podczas całej podróży.