DSenior

O nas

Zespół tworzący Deutscher Senior, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pracy dla Opiekunek w Niemczech. Część z nich była również opiekunkami i pielęgniarkami. Wiemy, że opieka nad osobami starszymi jest pracą wymagającą poświęcenia i powinna być odpowiednio wynagradzana. Możliwości finansowe niemieckich rodzin pozwalają na płacenie Opiekunkom wysokich wynagrodzeń, stąd też działamy właśnie na tym rynku. Wiemy również, że wyjazd do pracy za granicą wiąże się dla Opiekunki z rozłąką i początkowym stresem, dlatego przywiązujemy niezwykłą wagę do wyboru najlepszych zleceń oraz stałym kontakcie podczas podróży i pobytu za granicą. Zależy nam, żeby współpracujące z nami Opiekunki miały pewność, że mogą zawsze liczyć na pomoc z naszej strony.

Zbudowaliśmy wielozadaniowy zespół, który pozwala każdemu działowi skupić się na jak najlepszym wykonaniu swoich zadań.

Dział rekrutacji odpowiada za znalezienie dla każdej Opiekunki optymalnego zlecenia z punktu widzenia umiejętności językowych i oczekiwań finansowych.

  • Karolina – specjalista ds. rekrutacji
  • Ada – specjalista ds. rekrutacji

Rolą działu niemieckiego jest pozyskiwanie zleceń opieki nad osobami starszymi w Niemczech oraz koordynowanie współpracy z niemieckimi rodzinami. Współpracujemy z największymi niemieckimi agencjami, które działając na miejscu odwiedzają rodziny zainteresowane opieką i weryfikują warunki pracy i pobytu Opiekunki.

  • Alicja – kierownik działu niemieckiego

 

Praca w Niemczech zawsze wiąże się z przejazdami. Nasz dział transportu dba o to, żeby przejazdy odbywały się w najlepszych warunkach, a przystanki były zlokalizowane możliwie najbliżej miejsca zamieszkania i pracy (w większości przypadków bezpośrednio z adresu Opiekunki pod adres Klienta)

  • Dawid – specjalista ds. transportu

Oddelegowanie do pracy za granicą wymaga przestrzegania wielu rygorystycznych formalności. Sporządzanie i rozliczanie umów, ubezpieczenie pracowników, czy uzyskanie zaświadczenia A1 to tylko część z nich. Wszystko staramy się robić dokładnie i na czas.

  • Daria – Specjalista ds. zatrudnienia i zarządzania dokumentacją

Wielkim atutem Facebooka jest to, że niezależnie od aktualnego miejsca pobytu, można dzielić się ze znajomymi naszymi radościami i troskami. Wiemy, że wiele opiekunek bardzo aktywnie działa na forach Facebooka poświęconych pracy w charakterze opiekunki w Niemczech, dlatego staramy się również być na nich obecni z naszymi poradami i ofertami pracy.

  • Ivi – specjalista ds. marketingu

Terminowo wypłacane wynagrodzenie to najlepsza wizytówka każdej firmy. Wiemy, jak ważna jest ta kwestia dla współpracujących z nami opiekunek, dlatego zawsze wypłacamy wynagrodzenia w terminie.

  • Kamila – koordynator ds. Rozliczeń

Dziekujemy za zgloszenie

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zostań opiekunką,
wypełnij formularz:

100€

ZA REFERENCJE

500€

ZA STAŻ